Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadající se kanál
Datum nahlášení: 22.10.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Kulatý kanálový poklop se postupně propadá. Je v pravé stopě auta ve směru od závor k okružní křižovatce. Po rekonstrukci povrchu Hřbitovní ulice byl v úrovni vozovky, nyní je výrazně níže.
Lokalita závady: ulice Hřbitovní 3160, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáváme k řešení na SČVK.