Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Seřízení hodin
Datum nahlášení: 22.10.2019
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Seřízení hodin na křižovatce Vrchlického a Masarykova ulice u parkoviště.
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jakub Číže (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Požadavek na seřízení byl předán servisní organizaci.
_________________________________________________________
EDIT: Hodiny byly po odstranění závady v polovině měsíce listopadu seřízeny na správný čas.