Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Stromy zastiňující bytové jednotky - žádost o prořez (nyní během zimy 2021/2022)
Datum nahlášení: 22.10.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: V Proseticích u dopravního hřiště (pozemky patřící Městu Teplice - 321/181 a 321/182) stromy na hraně pozemku těsně přiléhající k bytovému domu OSBD Teplice adresa Prosetická 236 ze strany dopravního hřiště stíní okna a balkony bytu v nižších patrech takovým způsobem, že do nich v době olistění stromů neproniká téměř žádné světlo. Žádám proto nyní, v době vegetativního klidu, o prořez předmětných stromů. Případně mě prosím kontaktujte s informací, na koho se obrátit s podáním, je-li nutno postupovat cestou formální žádosti. Děkuji
Lokalita závady: Prosetická 236/36, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, na místě proběhlo místní šetření. Stromy budou do konce prosince ořezány.
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Do konce října 2021 bude provedeno místní šetření, poté Vás budu informovat o řešení.