Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nefunkční kanalizace
Datum nahlášení: 22.11.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: V prostoru odbočky z Alejní na parkoviště u Billy je ucpaná kanalizace a po dešti se tam vytváří ohromné jezero.
Lokalita závady: ulice Alejní, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Jedná se o odvodnění sjezdu z pozemku v majetku společnosti BILLA Reality spol. s r.o., závadu předáváme k odstranění výše uvedené společnosti.