Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Blikahící pouliční lampa
Datum nahlášení: 22.11.2017
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Před domem Českobratrská 2944/46 2. lampa od spodu bliká
Lokalita závady: ulice Českobratrská 928/11, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Jedná se o stožár č. 2023 před uvedeným domem? Není jasné, co je myšleno termínem "2.lampa od spodu" .