Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 22.11.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, poslední dobou se od haly Sambular směrem do Sobědruh povaluje neskutečné množství odpadků převážně od alkoholu a použitých roušek. Děje se tak od té doby, kdy tato hala zaměstnává cizince a ti tudy chodí do práce a z práce. Myslím si, že tento nepořádek by měl tento zaměstnavatel nějak řešit, protože nepůsobí vůbec dobře, když po chodníku chodí normální lidé do obchodního centra a musí se dívat na tento nepořádek. Děkuji za řešení a vaše vyjádření. S pozdravem Šefl
Lokalita závady: Sobědruhy, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 26/11/2020 proběhlo v této lokalitě místní šetření, odpad bude uklizen. A keře podél cesty budou prořezány.