Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vysazeny kryt od lampy
Datum nahlášení: 22.12.2016
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Otevrena elekteina u lampy.
Lokalita závady: ulice Javorová, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Závada byla nahlášena na pohotovost VO, která zajistí opravu.