Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přeplněný kontejner
Datum nahlášení: 22.12.2017
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: V Trnovanské 1301 / 50 je přeplněný kontejner na papír. Už to lidi nechávají ležet na zemi.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět s žádostí o úklid, byl předán na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.