Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 22.12.2018
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Nesvítí lampa v ul. K zámečku, Sobědruhy, umístěná uprostřed ulice u louky po levé straně směrem k železniční trati.
Lokalita závady: ulice K zámečku, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Svítidlo bylo poškozeno neznámým pachatelem.
v řešení PČR.