Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Dlouhodobě odstavený autovrak
Datum nahlášení: 22.12.2020
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Odstavený autovrak déle jak 2 roky na komunikaci v ulici Stará Mlýnská. Neřešeno při každoročním čištění komunikace ani pravidelnými průjezdy městských strážníků. Děkuji
Lokalita závady: Stará Mlýnská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dlouhodobě odstavené vozidlo vedeme v evidenci. Jak naplní ustanovení §19 zákona č. 13/1997 Sb., (stane se vrakem) zahájíme správní řízení.