Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zlomená dopravní značka
Datum nahlášení: 23.01.2020
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Zlomené dopravní značení - zákaz zastavení
Lokalita závady: Rybniční, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.