Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa pouličního osvětlení
Datum nahlášení: 23.02.2016
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Jedná se o lampu číslo 3316 - ulice Karolíny Světlé (první lampa vpravo z ulice Heydukova).
Lokalita závady: Heydukova 1768/4, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.