Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Sesuvy balvanů a cihel
Datum nahlášení: 23.02.2016
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: V ulici Mlýnská dochází k velkým sesuvům, již sanovaných stěn.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Svah na pozemcích v majetku města byl zabezpečen. Ostaní pozemky nejsou v majetku města, nebudeme zabezpečovat.