Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Skládka
Datum nahlášení: 23.02.2020
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Při provádění zateplení štítu panel.domu č.p.2531 v Jugoslávské ul. došlo k odbourání cihelného zdiva a tento materiál skončil na p.p.č.2943/17.majetku města.
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den,
kontaktovaná předsedkyně družstva situaci řeší a přislíbila zjednat nápravu, spočívající v odklizení odpadu, nejpozději do poloviny března tohoto roku (je nutné zajistit termín pro přistavení kontejneru a sjednat pracovní síly k naložení odpadu).