Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na Ulici (hned vedle popelnice)
Datum nahlášení: 23.02.2020
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den,již od pátku od večera leží hned vedle popelnice neskutečný bordel.Je to vedle popelnice v keři..Šlo by prosím zařídit úklid hned v pondělí ráno či dopoledne?Děkuji vám
Lokalita závady: Masarykova třída 2461/53, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno na dispečink svozové společnosti k zajištění úklidu co možná nejdříve.