Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek
Datum nahlášení: 23.03.2016
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Kolem celého Albertu je velký nepořádek
Lokalita závady: ulice Brožíkova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Jelikož se nejedná o pozemky ve vlastnictví Statutárního města Teplice, byli majitelé pozemků v minulém týdnu písemně vyzváni k úklidu pozemků. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice