Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Díra uprostřed vozovky
Datum nahlášení: 23.03.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Uprostřed vozovky při vjezdu do ulice Bulharská je díra o velikosti kanálu ve vozovce.
Lokalita závady: Bulharská 2541, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.