Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek skládka
Datum nahlášení: 23.03.2017
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Dobrý den ,po celé cestě od Prosetic na Novou Ves je poházen velkoobjemný odpad (pneu,plasty aj.)
Lokalita závady: část obce Prosetice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nepořádek byl zadán k úklidu jako černá skládka.