Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nevýrazné zábrany
Datum nahlášení: 23.03.2020
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Dobrý den, mám připomínku k těmto (viz fotka) bílým zábranám, které se nacházejí před Domem kultury Teplice. Ze stran jsou notně omlácené (to by mi až tak nevadilo), protože se jedná o zákeřnou past na pozornost řidičů. Nedávno jsem byl svědkem tohoto : Vlevo od této zábrany parkovala řidička (předkem auta k DK), když už se jí povedlo naložit rozpustilé děti do auta, tak vyjela. Bohužel předkem auta přitom zatočila tak nešťastně, že velkou silou bouchla (ze strany) do této zábrany a hodně si poškodila bok auta. Stres, starosti, nepozornost, Prostě zábrana není ve zpětném zrcátku vidět, tak na ní zapomněla. To se může stát každému. Můžete je prosím namísto nenápadné bílé barvy natřít nějak výrazně? Třeba žluto oranžové pruhy nebo tak něco. Aby to parkující víc bouchalo do očí a minimalizovaly se podobné kolize. Zábrany se nachází na hranici parcel 4542/1 a 4542/6 – obě v majetku města.
Lokalita závady: Mírové náměstí, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.