Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Hromady odpadku
Datum nahlášení: 23.03.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Myslim , ze v celých Teplicíh je na ulicích neskutecny neporadek... zkuste zacit uklizet aspon tam kde to lze ( nemluvim o hruznem nechutnem vybydlenem hotelu v Mlynske ulici). hromady odpadku okolo chodniku na ulici Mlynska az po Prosetice, zacatek cesty od Prosetic smeren k pohadkovému Lesu.
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Pozemky ve vlastnictví města zkontrolujeme a případně zadáme k úklidu, k úklidu pozemků ve vlastnictví jiných právnických či fyzických osob vyzveme vlastníky.
Hezký den.