Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Díry ve vozovce
Datum nahlášení: 23.03.2022
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Před domem č. 1655/5 v ul. J.Šafaříka je několik neustále se zvětšujících děr, které mohou poškodit pneumatiky aut.
Lokalita závady: Josefa Šafaříka 1409/14, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Bude zadáno do oprav.
J.Vojáčková
Oprava byla zařazena do plánu na měsíc duben 2022.