Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nelze bezpečně přecházet silnici
Datum nahlášení: 23.04.2016
Kategorie závady: Dopravní situace
Popis závady: Dobrý den, chodník z Bystřan směr Teplice (u Prosetic) končí u křižovatky, z leva nelze vidět přijíždějící vozidla, musí se vkročit do vozovky, přechod je pouze až na druhé straně, ke kterému se nedá bezpečně dostat. Chodíme tudy denně s kočárkem a dětmi a pokaždé trnu hrůzou, kdy nás něco srazí. Fotografie z místa nám bohužel nelze vložit, ráda zašlu dodatečně. Děkuji předem za kladné vyřízení. S pozdravem a přáním pěkného dne Slámová.
Lokalita závady: Pražská 132, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět v příštím týdnu prověřím a závěr sdělím.
Děkuji
---------------------------------------------------------Dobrý den,
dne 2.6.2016 bylo provedeno místní šetření za účasti PČR dopravního inspektorátu. Při místním šetření byl Váš podnět shledán opodstatněným a budeme se danou situací zabývat. ODŽP v průběhu následujících měsíců projedná danou záležitost s odborníky (projektantem a PČR) a zvážíme možná opatření, která by se dala v daném místě udělat.
Děkuji