Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vrak na ulici
Datum nahlášení: 23.04.2018
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: V ulici Josefská před čp.4 je odstavený vrak. pravděpodobně únik provozních kapalin na vozovku
Lokalita závady: Josefská 888/4, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Vozidlo bude překontrolováno zda již splňuje podmínky §19 zákona č. 13/1997 Sb.,(tedy je skutečně vrakem) a vlastník komunikace může zahájit úkony dle zákona.