Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zarostlé keře u panelového domu
Datum nahlášení: 23.04.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, 13.4. jsem sepsal závadu, která je stále v řešení, ikdyž si nemyslím, že se jedná o něco složitého, pouze o úklid nepořádku. Po domluvě se sousedi, mi bylo řečeno a již si toho všímám, že nepořádek je příčinou zarostlých keřů, které zde nikdo nestříhá a zde se pak schází pod balkóny mladiství, kteří zde nejsou vidět a můžou zde dělat nepořádek. Bylo mi řečeno, že u ostatních panelových domů se křoví stříhá. Nechápu proč zde to nejde. Jedná se o prostor za panelovým domem Javorová 3033, Teplice. Nedávno jsem se sem nastěhoval a tento problém mi bydlení dost znepříjemňuje, hodlám se proto obrátit i na družstvo, ale pozemek je majetkem města. Prosím o vyřešení tohoto problému, moc děkuji
Lokalita závady: Javorová 3033, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla prověřena na místním šetření, drobný odpad, který se v keřích nacházel bude uklízet. Keře v době vegetačního klidu - tedy na podzim 2019 zmladíme tzv. řezem na pařez.