Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vozidlo 2
Datum nahlášení: 23.04.2020
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Déle než rok stojící vozidlo v ul. Pod školou (nad potokem), které nikdy nevyjelo, bránící parkování dalším vozidlům, v ul. Pod školou, nad Bystřanským potokem
Lokalita závady: Prosetice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo bude sledováno.