Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vozidlo
Datum nahlášení: 23.04.2020
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Déle než rok stojící vozidlo na parkovišti v ul. Pod hvězdárnou; nikdy nevyjelo, brání parkování jiných vozidel
Lokalita závady: Prosetice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo bude sledováno.