HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 230421_4198


Stav zpracování: VYŘEŠENO


Název hlášení: Břetislavova stezka - keře v silnici

Datum nahlášení: 23.04.2021

Kategorie závady: Neudržované pozemky, které nejsou v majetku města


Popis závady: Keře přerůstají do silnice


Lokalita závady: Břetislavova stezka 1680/3, Teplice, 415 01, Teplice


Přiložená fotografie:

Fotografie závady

Toto hlášení řeší: Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den,
děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena při místním šetření. Pakliže bude zjištěno, že není dodržena podchodní či případná podjezdní výška budou vlastníci pozemků na nichž se nachází problematická zeleň vyzvání k nápravě.

S pozdravem
Bc. Tereza Havlínová, OŽP