Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškození odpadkového kose
Datum nahlášení: 23.04.2021
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Chybí koš, má jen vršek
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Žádost na doplnění odpadkového koše byla předána svozové společnosti Marius Pedersen a.s.