Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpadky na cestě i ve stráni
Datum nahlášení: 23.04.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Odpadky po celé stráni i na cestě, cesta ve špatném stavu, vše ve svahu mezi Prosetickym sídlištěm a Letnou
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla předána technikovi společnosti Marius Pedersen a.s, která má na starosti údržbu zeleně.
________________________________________________________________
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Za odbor dopravy bude provedená kontrola stavu cesty a následně zajištěný úklid. Nepořádek v zeleni bude řešit odbor životního prostředí.