Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zničeny odpadkový koš
Datum nahlášení: 23.04.2021
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Koš má jen kryt, nádoba chybí
Lokalita závady: Rudolfova 3135, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Žádost na doplnění odpadkového koše byla předána na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.