HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 230421_ae13


Stav zpracování: VYŘEŠENO


Název hlášení: Zeleň ze zahrad přerůstá do chodníku

Datum nahlášení: 23.04.2021

Kategorie závady: Neudržované pozemky, které nejsou v majetku města


Popis závady: Boleslavova stezka a Svatoplukova - zeleň ze zahrad přerůstá do chodníku, s kočárkem se nedá projít


Lokalita závady: Juditina 2631, Teplice, 415 01, Teplice


Přiložená fotografie:

Fotografie závady

Toto hlášení řeší: Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den,
děkujeme za nahlášení. Vlastník pozemku, na kterém se problematická zeleň nachází bude vyzván k zajištění úpravy.

S pozdravem
Bc. Tereza Havlínová, OŽP