Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zeleň v chodníku
Datum nahlášení: 23.04.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Strom ze zahrady, i keře jsou přes plot v cestě, pod stromem se nedá projít, jak je nízko...
Lokalita závady: Oldřichova stezka 1713/4, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena a bude-li zjištěno, že není dodržena podchodní, případně podjezdní výška, bude vlastník pozemku, na němž se nachází problémová zeleň, vyzván k nápravě.