Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chodník Juditina
Datum nahlášení: 23.04.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Chodník v Juditině je tak nerovný, že z něj sjíždí kočárek do silnice, může se převrhnout...@
Lokalita závady: Juditina 1673/6, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Rekonstrukce ulice je zařazena v plánu investičních akcí statutárního města Teplice.