Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Břetislavova stezka - keře v silnici
Datum nahlášení: 23.04.2021
Kategorie závady: Neudržovaná zeleň, která není v majetku města
Popis závady: Keře přerůstají do silnice
Lokalita závady: Břetislavova stezka 1680/3, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, odkazuji na odpověď v identickém hlášení č. 230421_4198.
S pozdravem
Bc. Tereza Havlínová, OŽP