Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník
Datum nahlášení: 23.04.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Boleslavova stezka má chodník i silnici v hrozném stavu, prosím opravte to
Lokalita závady: Juditina 1722/18, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Rekonstrukce ulice je zařazena ve střednědobém plánu investičních akcí. Do doby rekonstrukce se provádějí pouze lokální výspravy.