Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Pokácené stromy a keře, odpadky.
Datum nahlášení: 23.05.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Na pozemku se nacházejí pokácené a neulizené dřeviny. Mimochodem není posekaný a povalují se tam odpadky.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pozemek, na který upozorňujete není ve vlastnictví Statutárního města Teplice, proto jsme písemně upozornili vlastníka pozemku na narušování vzhledu města s požadavkem na úklid pozemku.