Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Černá skládka
Datum nahlášení: 23.05.2018
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Někdo založil větší černou skládku na lesní cestě spojující obce Proboštov a Krupka. Skládka je na území města Teplic. Místo jsem vyznačil na mapě níže. Bohužel spousta odpadu se nachází i podél lesní cesty směrem Důl V . Lesní cesta je dost používaná cyklisty, běžci a chodci a bylo by dobré skládku odstranit.
Lokalita závady: Sobědruhy, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpad byl zadán k odstranění svozové společnosti Marius Pedersen a.s.