Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Díra na vozovce
Datum nahlášení: 23.06.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Zastávka trolejbusů u Plavecké haly je díra ve vozovce . V jízdním pruhu.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.