HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 230616_c60d


Stav zpracování: VYŘEŠENO


Název hlášení: Neposekaný trávník

Datum nahlášení: 23.06.2016

Kategorie závady: Veřejná zeleň


Popis závady: Neposekaná tráva na městkém pozemku Parcelní číslo: 3382/1.


Lokalita závady: Americká 2301/22, Teplice, 415 01, okres Teplice


Přiložená fotografie:

Fotografie závady

Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 23/6/2016 proběhlo místní šetření. Náprava bude zjednána do 28/6/2016.