Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlý keř zakrývající zrcadlo na křižovatce
Datum nahlášení: 23.06.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Na křižovatce ulic Antonína Dvořáka a Ševčíkova (blízko bytového objektu SBD Mír) se nachází přerostlý keř, který kompletně zakrývá zrcadlo. Zrcadlo je zde jedinou možností, jak přes zaparkována auta v ulici vidět bezpečně na křižovatku.
Lokalita závady: Ševčíkova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášen. Keře budou ořezány s nyní probíhajícím střihem živých plotů.