Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek na silnici
Datum nahlášení: 23.07.2018
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Na křižovatce je vysypána stavební suť, která překáží provozu.
Lokalita závady: ulice Na hrázi, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Úklid byl zadán, vozovka bude obratem zametena.