Stav zpracování: NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení: Zpomalovaci práh
Datum nahlášení: 23.07.2020
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Dobrý den, byla by možnost umístit do ulice Verdunská v blízkosti ZŠ zpomalovaci retarder? Někteří bohužel tady jezdí jako závodníci a pro děti a jejich doprovod je to velmi nebezpečné, děkuji
Lokalita závady: Verdunská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení, ale v tomto případě se nejedná o závadu.
Odpověď na Váš podnět obdržíte e-mailem.
S pozdravem
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice