Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Dopravní zrcadlo
Datum nahlášení: 23.07.2020
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Ulice Americká X Mostecká Při příjezdu ke křižovatce v ulici Americká X Mostecká je velmi Špatný výhled v pravo do začínající ul. Mostecká přes zaparkovaná auta (v ranních či odpol. hodinách kdy nejsou lidi v práci) Již několikrát se na místě stala naštěstí lehká nehoda.
Lokalita závady: Mostecká, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, o situaci víme a zrcadlo bude během několika dnů osazeno.
S pozdravem
D. Městka
MgM Teplice
odbor dopravy