Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Blikající lampa
Datum nahlášení: 23.08.2017
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: U chodníků vedle vysokého stromu v Unčínské 1510 je stále blikající lampa již delší dobu. Lampa osvětluje schodiště. Několikrát se již stalo,že starší lidé zakopli. Vadí to i epileptikům.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.
Jen pro upřesnění-jedná se o stožár číslo 4909?