Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Parkovací pruhy vyznacit
Datum nahlášení: 23.08.2017
Kategorie závady: Dopravní situace
Popis závady: Dobrý den ,chci se zeptat zda je možné na Moskevském náměstí vyznacit parkovací místa? Ptám se ž toho důvodů,ze í tak je tu málo parkovacích míst á spousta lidí zaparkuje jako ž dovolením Čuně a pak tu není místo pro další lidi . Děkuji
Lokalita závady: Moskevské náměstí 1467/2, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V nejbližší době provedeme místní šetření a vyhodnotíme situaci. Po té Vás budeme informovat o výsledku.
S pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová