Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Uschlé stromky
Datum nahlášení: 23.08.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, chtěl bych poprosit o znovuvysazení několika stromů u parkoviště za domem V Závětří 1678. Stromky byly vysázeny v rámci vybudování parkoviště, bohužel jich cca 5-6 uschlo
Lokalita závady: Doubravická, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den,
Tyto dřeviny máme zařazeny v seznamu náhradních výsadeb podzim 2021 či jaro 2022.