HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 230821_930e


Stav zpracování: V ŘEŠENÍ


Název hlášení: Poškozený kryt kanálu inženýrských sítí

Datum nahlášení: 23.08.2021

Kategorie závady: Závady na komunikacích


Popis závady: Poškozený kryt kanálu inženýrských sítí


Lokalita závady: Českobratrská 808/17, Teplice, 415 01, Teplice


Přiložená fotografie:

Fotografie závady

Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění závady opakovaně urgujeme u vlastníka zařízení.