Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník
Datum nahlášení: 23.08.2022
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Poškozený chodník je spojovacím chodníkem od ul. Josefa Hory 2553 zadní část do ul. Fr. Šrámka. Chodník je ve své dolní části prudký. V půlce délky chodníku vznikl zlom, který se postupem času prohlubuje. Tento zlom není viditelný z horní části, jedná se o nebezpečné místo. Chodník navíc není vhodný pro vozíčkáře; v zimě po chodníku stéká voda, které poté namrzá. Chodník se neudržuje.
Lokalita závady: Fráni Šrámka, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme na místě a zařadíme do plánu oprav. Oprava chodníku byla provedena v měsíci listopadu 2022.