Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nedostatečná bezpečnost
Datum nahlášení: 23.09.2015
Kategorie závady: Dopravní situace
Popis závady: V prostoru opravy silnice není dostatečně zajištěna bezpečnost pro procházející obyvatele Teplic. Auta nerespektují zákaz vjezdu. Policisté bezpečné přecházení přes přechod - který je nutný - nezajišťují.
Lokalita závady: ulice Alejní, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jana Strejcovská (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Ukončená uzavírka