Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesekaná tráva
Datum nahlášení: 23.09.2016
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den,stále nesekaná tráva.Naposledy sekáno 12.8.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Ke konci vegetačního období je tráva na tzv. "sídlištních plochách" sekána v souladu s platnou v intervalu cca 7 týdnů (na počátku vegetace cca 1 x za 4 -5 týdnů, dle intenzity růstu). V nejbližších dnech bude v okolí vašeho bydliště pravděpodobně zahájena další seč. Smlouva v současné době porušena není.
Děkuji za pochopení.